🦊Ratchet & Clank Rift Apart: pár minut hraní

Ratchet & Clank: Rift Apart

Nové video od společnosti Sony a Insomniac Games k akční adventuře Ratchet & Clank: Rift Apart vypadá velice lákavě a získáte představu o tom, co se ve hře děje.

Uvidíte pár filmových scén, ale zdaleka největší část tvoří čistý herní materiál. To ukazuje především grafika exkluzivní hry v celé její kráse. V pozadí lze slyšet doprovodné komentáře ředitele Marcusa Smitha z vývojového studia. Na začátku videa Smith mimo jiné vysvětluje, že mnoho prvků Ratchet & Clank: Rift Apart by nebylo možné bez hardwarové síly PlayStation 5. Jako příklad uvádí obrovské město, které téměř pulzuje životem. Vzduchem létají četné kluzáky a oblastí procházejí postavy. Aby bylo možné toto vše zobrazit současně a především bez jakýkoliv problémů, je zapotřebí spousta hardwarového výkonu.

Podrobné video také velmi jasně ukazuje, jak rychlé jsou časy načítání a to díky SSD disku. Ratchet se téměř bez prodlení pohybuje z jedné dimenze do druhé, takže není zbytečně narušen tok hry a je vytvořen dojem „plynulého světa“.
Kromě toho vám vývojáři ve videu představí některé grafické možnosti, pomocí kterých můžete mimo jiné upravit kontrast a několik dalších věcí. Můžete také nahlédnout do nabídky vybavení a dalších aspektů hry.

 

Vydání akčního dobrodružství je plánováno na 11.5. 2021 – na PS5

Obrázek: www.playstation.com/en-us/games/ratchet-and-clank-rift-apart

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 0/5 na základě 0 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X