Posledním samurajem v Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima - posledním samurajem

Ocitáme se na konci 13. století v Japonsku. Ostrov Tsushima stojí proti Mongolské invazi, která je vedena krutým generálem. Jak invaze postupuje, stane se samuraj Jin Sakai posledním přeživším bojovníkem z jeho klanu. Jin je ochoten udělat cokoliv, aby chránil svůj domov a jeho obyvatele. Vydává se proto na cestu proti jeho tradicím a zvykům, na cestu přízraku, který drtí své nepřátelé a bojuje ve stínech za svobodu Tsushimy.

Dobrodružství s otevřeným světem

V této dobrodružné hře s otevřeným světem, která čerpá inspiraci od Zaklínače nebo Assassin’s Creed poznáte feudální Japonsko, jako nikdy předtím. Prozkoumáte starověká místa, krásnou přírodu a mnoho postav a jejich příběhů. Všimnete si do detailu propracovaných regionů od úrodných polí, starověkých lesů, posvátných chrámů, až po přívětivé horské vesnice. Harmonie z herního prostředí přímo sálá a pozitivní pocity podporují emoce, které zažijete na své originální cestě hrou.

Hlavní hrdina Jin byl vychován po vzoru samurajů. Jakmile Mongolové porazí samurajské ozbrojené síly, Jinovo svět je otřesen. Je postaven před jedno z nejtěžších rozhodnutí v životě: Dodržovat tradice a dále stejným způsobem bojovat ve válce, kterou nemůže vyhrát. Nebo se odklonit od tradiční samurajské cesty a bránit ostrov všemi dostupnými prostředky, třeba i nečestnými. V tomto důležitém úkolu bude Jin muset vyhledat pomoc starých přátel i neočekávaných spojenců. Prolomí staré tradice a stane se novým druhem válečníka, aby se pokusil zachránit, co ještě zbylo z ostrova Tsushima.

Ghost of Tsushima je o bahně, železu a krvi.

Katana, luk a stín

Nevypočitatelný mongolský nepřítel je impozantní co se týče technologie i počtu bojovníků. Bude proto třeba pečlivě volit a rozvíjet Jinovi skilly. Při získávání zkušeností se nudit nebudete, slíbené jsou impozantní boje se samurajskou katanou nebo lukem. Na své si přijdou i tichošlápci, kteří pomocí plížení přepadávají nepřátele ze zálohy a pomocí překvapivých útoků. Vytvoříte si tak bojovou směs přesně pro váš styl hraní – a to je to, co se nakonec stane největší výhodou.

Gameplay:

Trailer:

Zde si můžete přečíst více o Mongolské invazi do Japonska.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 0/5 na základě 0 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X