Přežijete zelené peklo v survivalovce Green Hell?

Přežijete zelené peklo v survivalovce Green Hell?

V survival hře Green Hell bude největší výzvou bojovat a přežít v amazonském deštném pralese. Jde o psychologický survival, kde se ocitnete osamoceni v džungli a kde odhalujete tajemství toho, jak jste se to takové šlamastiky vůbec dostali. Co nakonec objevíte může být celkem děsivé, nepředvídatelné, možná dokonce horší než zelené peklo.

Poté co se dostanete do příběhu hry, nemáte jídlo ani žádné vybavení k přežití. Vše si musíte obstarat a vyrobit, to vše je velmi realistické. Je potřeba si hlídat základní potřeby: pití (hydratace), jídla (tuky – ořechy, sacharidy – ovoce, proteiny – maso). A také svou kondici, fyzický a psychický stav a mít dostatek spánku. Na začátku tedy 100% doporučujeme vybudovat základní přístřešek, ohniště a zajistit dostatek vody, jídla a nástrojů.

Důležité bude získat základní nástroje pro získávání surovin i obranu a také postavit přístřešek. Na první pohled se zdá deštný prales jako nádherné místo, ovšem jen na prvních pár minut. Velmi lehce se může toto krásné místo stát noční můrou.

Hlavní prvky hry:

  • realistický systém přežití
  • výroba zbraní a nástrojů
  • zajišťování potravin
  • kurýrování zranění a chorob způsobených prostředím
  • herní svět – prales s bohatou faunou i flórou
  • dynamika prostředí vč. změn počasí

Systém hry je podobný survival hře Forrest.

Tak co, troufáte si přežít v extrémních podmínkách?

Trailer

Gameplay

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 0/5 na základě 0 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X