1. Jak hrát GTA V Online $ – návod pro začátečníky

GTA V Online výlet s motorkou na letiště v Blame country

Grand Theft Auto V Online od Rockstar Games lze začít hrát téměř nezávisle na herním příběhu (v postupu v offline hře stačí mít odehráno jen pár úvodních misí). Na začátku si vytvoříte postavu podle vašeho vkusu. Po nedlouhé době se již ocitnete v Los Santos. Hra vás přiřadí náhodně k jednomu ze stovek serverů, kde se na mapě města pohybuje max cca do 30 lidí, což je řekněme maximální kapacita. Co dále udělat do začátku, abyste mohli fungovat v tomto nebezpečném světě? Nabízíme zde jednu z mnoha cest, kterými se lze ze začátku ubírat.

Nejdříve vydělat nějaké peníze $

Ze začátku bude potřeba sehnat alespoň část peněz na rozjezd slavné kariéry GTA gangstera. Nabízí se proto zúčastnit se menších misí a různých závodů aut apod s ostatními hráči. Na tyto mise a závody chodí nabídky přes mobil, který otevřete klávesou ↑. Můžete se také připojit jako bodyguard k organizaci jiného hráče a pomáhat mu s jeho misemi. Za to získáváte plat a provize ze zisku.

Dále se lze připojit k velkým misím s ostatními hráči, účastnit se veřejných eventů, nebo někomu překazit jeho úkol – ano i za to v podstatě hra odměňuje. Dokonce k tomu přímo vybízí, i když tím hráče dost naštvete… Celkem bezpečný výdělek, příjemný do začátku lze zabezpečit prodejem aut. Získané auto odvezete do Pay and Spray, kde vám vyplatí přiměřenou částku za ojeté auto.

Dále si koupit si zbraně a byt

Po úvodním výdělků několika tisíců GTA dolarů se v podstatě můžete vydat nakoupil lepší sadu zbraní. Dále doporučujeme stát se majitelem první nemovitosti ve městě. Klasický byt se hodí pro bezpečné zázemí a párty s kamarády. Ale asi to nejdůležitější na obyčejném bytě, který pořídíte kolem 150 000$ je garáž pro vaše vozidla (auta, motorky, bicykly), které jsou zde bezpečně uložené.

V čem jezdit? Přece nebudu chodit pěšky

Auto nebo motorku lze získat klasickým GTA způsobem. Avšak vyplatí se ho vybavit sledovacím zařízením a pojistit ho. Tedy pokud plánujete si ho nechat. Obojí můžete udělat v servisu (Pay and Spray). Díky tomuto už o auto nepřijdete. Když vám ho někdo zničí, stačí zavolat na Mors Mutual Insurence – pojišťovnu, a auto se vám vrátí zpět do garáže. Pokud si auto koupíte klasicky přes mobilní internet, máte u něj pojištění i tracker v ceně auta. Dají se sehnat opravdu levná auta do začátku přes San Andreas Superautos. Budete-li vozidlo potřebovat, váš mechanik ho přiveze téměř kamkoliv, kde je silnice. Nebo si ho prostě vyzvednete z garáže.

Koupit GTA V Online na Xzone

Tipy

V Onlinu je speciální menu, které nabízí řadu aktivit. Zobrazíte ho přes “M”. Zde je možné si zapnout tzv. pasivní mód, díky kterému na vás ostatní hráči nemohou útočit – ani vy na ně.

V druhém díle série o GTA V Online si řekneme více o nemovitostech.

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 4.1/5 na základě 29 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X