Nově připravované GTA 6 od Rockstar? Kdy vyjde?

GTA V Flight School

Pro fanoušky je v posledních měsících a dokonce i letech obrovským tématem Grand Theft Auto 6 a to se v roce 2021 nejspíše nezmění. Podle informací je hra v „počátečním vývoji“ a není oficiálně stanoven přesný datum vydání. Tím pádem se vyrojila celá řada spekulací.

Datum vydání GTA 6?

GTA 5 vyšlo v roce 2013 a je jisté, že Rockstar nemohl okamžitě začít věnovat plnou pozornost vývoji pokračování GTA 6. Mohlo se sice začít pracovat na přípravách GTA 6 a to již v roce 2014, ale mezitím byla soustředěna veškerá kapacita studia na vývoj hry Red Dead Redemption 2.

Přesto, že existují dohady o možném vydání GTA 6 v roce 2021, tak s přihlédnutím k běžným zpožděním ve vydávání videoher a k tomu, že oficiální datum není stanoveno, si lze představit, že to nebude dříve než v roce 2022.

Lokalita GTA 6 – Vice City, Liberty City?

Čekání na podrobnosti o novém dílu obecně dává prostor k celé řadě spekulací. Kde bude GTA VI zasazeno? Bude to Liberty City, Los Santos, či Vice City? To zůstává dalším  velkým otazníkem visícím nad hrou. V tuto chvíli se spekulace soustředí okolo možnosti, že by se šestka odehrávala ve Vice City. Velmi milované, neonově nasáklé alternativní verzi Miami.

Pokud bychom uvěřili informacím uniklým přes bývalé zaměstnance Rockstaru, tak se nový díl odehraje na Floridě. A měl by mít větší mapu než GTA 5 a Red Dead Redemption 2 dohromady, která bude obsahovat tři města včetně Vice City. Hráči budou zřejmě schopni ovládat čtyři různé postavy.

Bez ohledu na to očekávejte, že hra posune hranice toho, čeho je nový hardware od Sony a Microsoft aktuálně schopen zvládnout. Neexistuje žádná záruka, že herní svět bude větší a podrobnější než mapa z GTA 5, ale trendem určitě je neustále jít dopředu a věci vylepšovat.

Musíme Vás proto zklamat. Ve videu se jedná totiž o nový nádherný mód určený pouze pro PC, který nám nabízí úžasnou podívanou na to, jak by mohlo přibližně GTA 6 vypadat.

Natural Visions je kompletním přepracováním GTA V.

Barvy okolního světa, textury a modely budov jako v reálném životě. Všechny jeho prvky vypadají jako scéna z akčního filmu. Masivní předělání grafiky naznačuje grafické standardy, které můžeme od nové série očekávat.

Nezoufejte, buďte trpěliví a zkuste tento mód jako záplatu.


Zdroj obrázku: https://www.rockstargames.com/downloads?collection=3&series=5481

Další zdroje: https://www.pocket-lint.com/games/news/150409-grand-theft-auto-6-release-date-platforms-and-everything-you-need-to-know-about-gta-vi

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 5/5 na základě 1 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X