Star Stable

Star Stable

Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
7.5

Velmi dobrá

Star Stable
Star Stable

Hra Star Stable vás vtáhne do úžasného světa koní! Trénujte svého koně, buďte jeho nejlepším přítelem a snažte se z něj udělat šampióna mezi ostatními koňmi. Ve hře vás překvapí rozmanitost přírody a mnoho cest k prozkoumání.

Soupeřte mezi přáteli, společně komunikujte a získejte si spoustu kamarádů! Buďte nejlepší a staňte se členem závodních klubů, díky kterým můžete bojovat o body s ostatními kluby. Hra vás jen tak bavit nepřestane, nabídne vám totiž odpočinek u pikniku nebo u ohňostroje.

Celá hra se jeví velice reálně, především díky animaci koňů a poutavé grafice, díky které hra získala již několik úspěšných PC titulů.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5, přesněji řečeno 9. listopadu 2021 pro PC a Xbox One a Series X / S. Co je nového ve hře? Nový režim kariéry: Nový herní režim se nazývá »Expedice« a zaměřuje se na poznávání otevřeného světa, ve kterém by jste měli potkat spoustu zajímavých postav. Editor : V t...[Číst dále]

Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer

Battlefield 6 s názvem Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer. Battlefield 2042 poprvé podporuje bitvy s větším počtem hráčů a to až se 128 hráči (64 vs. 64) na PS5, PC a Xbox Series X / S. Mapy jsou tentokrát výrazně větší než v předchozích verzích a jsou rozmístěny po celém světě a vedou hráč...[Číst dále]

X