Star Stable

Star Stable

Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
7.5

Velmi dobrá

Star Stable
Star Stable

Hra Star Stable vás vtáhne do úžasného světa koní! Trénujte svého koně, buďte jeho nejlepším přítelem a snažte se z něj udělat šampióna mezi ostatními koňmi. Ve hře vás překvapí rozmanitost přírody a mnoho cest k prozkoumání.

Soupeřte mezi přáteli, společně komunikujte a získejte si spoustu kamarádů! Buďte nejlepší a staňte se členem závodních klubů, díky kterým můžete bojovat o body s ostatními kluby. Hra vás jen tak bavit nepřestane, nabídne vám totiž odpočinek u pikniku nebo u ohňostroje.

Celá hra se jeví velice reálně, především díky animaci koňů a poutavé grafice, díky které hra získala již několik úspěšných PC titulů.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

Mount & Blade II: Bannerlord: Návod jak zbohatnout

Mount & Blade II: Bannerlord je středověký strategický RPG survival s otevřeným světem. Pro milovníky hry Kingdom Come: Deliverance se určitě Mount & Blade hodí k vyzkoušení a troufnu si tvrdit, že je bude bavit. Odehrává se sice ve vymyšleném světě, ale s reálnými prvky, tj. bez kouzel a na...[Číst dále]

X