Star Stable

Star Stable

Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
7.5

Velmi dobrá

Star Stable
Star Stable

Hra Star Stable vás vtáhne do úžasného světa koní! Trénujte svého koně, buďte jeho nejlepším přítelem a snažte se z něj udělat šampióna mezi ostatními koňmi. Ve hře vás překvapí rozmanitost přírody a mnoho cest k prozkoumání.

Soupeřte mezi přáteli, společně komunikujte a získejte si spoustu kamarádů! Buďte nejlepší a staňte se členem závodních klubů, díky kterým můžete bojovat o body s ostatními kluby. Hra vás jen tak bavit nepřestane, nabídne vám totiž odpočinek u pikniku nebo u ohňostroje.

Celá hra se jeví velice reálně, především díky animaci koňů a poutavé grafice, díky které hra získala již několik úspěšných PC titulů.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Warhorse Studios oznamuje Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2 je dlouho očekávaným pokračováním úspěšné české hry Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse. 18.4. 2024 byl odhalen trailer, kde bylo oznámeno plánované vydání hry v roce 2024. Rozsah a nové systémy: Hra bude dvakrát větší než původní díl a nabídne nové herní systémy...[Číst dále]

Hogwarts Legacy – Videohra, která přenese hráče do světa Harryho Pottera

Hogwarts Legacy je nová videohra, která se odehrává ve světě Harryho Pottera. Tato hra je vytvořena studiem Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, před událostmi popsanými v knihách a filmech o Harrym Potterovi....[Číst dále]

X