Vikingskou legendou v Assassin’s Creed Valhalla

Povedeme své bojovníky proti Sasům a jejich armádám

Stanete se proslulou vikingskou legendou?

Hra Assassin’s Creed Valhalla od Ubisoftu je zasazena do temných časů Vikingů. Další díl proslulé série Assasin’s Creed přichází již v listopadu tohoto roku, jde o další z úspěšných dílů s novým konceptem boje a otevřeného světa podobně jako: Origins a Odyssey. Podle autorů nás však čeká celá řada vylepšení.

Za časů Vikingů, v 9. století n.l. 

se vydáváme na dlouhou výpravu. Z rodného Norska bude hlavní hrdina Eivor směřovat do úrodné Anglie za účelem plenění statků. Snad bude tato země plná prosperujících vesnic a měst. Místní lordi budou stát v cestě našemu drancování. Budeme prozkoumávat záhadný otevřený svět plný záludných nepřátel. Plenit opevněná sídla a budovat vlastní nový svět tak, aby bylo možné si zasloužit své místo ve Valhalle – místě, kam se dle severské mytologie dostávají padlí bojovníci.

Povedeme své bojovníky proti Sasům a jejich armádám a s pomocí překvapivých útoků získáme jejich bohatství. To využijeme pro budování svého vlastního osídlení a posílení armád.

Bude možné zvolit si svou taktiku boje a samozřejmě celou řadu zbraní. Sekery, meče, štíty.

Koupit Assassin’s Creed Valhalla

Pokročilé RPG mechaniky hry otevírají úplně nové cesty k rozvoji herní postavy. To následně ovlivňuje prostředí – svět okolo hráče. Pomocí strategických spojenectví si lze zvolit vlastní cestu pro dobytí Anglie. Každý krok, ať už na bojišti nebo pomocí dialogů s postavami tvoří unikátní příběh pro každého hráče.

Novou mechanikou je také možnost rozvoje své vlastní osady, kterou si lze přizpůsobovat pomocí nových členů klanu a stavbou vylepšení k budovám. Například k získání kvalitnějších bojovníků s lepším vybavením budeme potřebovat vylepšení kasáren a kováře. Podle Ubisoftu bude možné dělat také celou řadu dalších vylepšení, jako je například vzhled, tetování bojovníků apod.

Bude možné také zabývat se různými volnočasovými aktivitami typu rybaření, lov, popíjení v hospodách a hospodské hry a další tradiční Norské – Vikingské soutěže. Každý hrdina se potřebuje občas odreagovat při rybaření.

zdroj. ubisoft.com

Powerranger

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 0/5 na základě 0 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X