Game of Thrones

Game of Thrones

Budovatelské Dobrodružné Strategické
Hrát teď
6.8

Dobrá

Game of Thrones
Game of Thrones

Prohlížečová hra Game of Thrones je oficiální hrou z populárního seriálu Game of Thrones, který je celosvětově známý. Samotná hra pochází ze studa Yoozoo Games.

Samotná hra e odehrává v Západozemí chvilku po smrti postavy Eddarda Starka. Hráči mají možnost vžít se do role lorda ze Západozemí, který je ve velice ambiciózní a rozhodnutý přinést na kontinent tolik chtěný mír, ale bohužel pouze pomocí násilí a bitvy.

Ve hře můžete spravovat vlastní území, budovat pevnost a cvičit oddané vojsko, také máte možnost vydat se na cestu do historie Západozemí a hrát společně s ostatními hráči v PvP bitvách. Hrajte nyní, opravdu to stojí za to!

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Posledním samurajem v Ghost of Tsushima

Ocitáme se na konci 13. století v Japonsku. Ostrov Tsushima stojí proti Mongolské invazi, která je vedena krutým generálem. Jak invaze postupuje, stane se samuraj Jin Sakai posledním přeživším bojovníkem z jeho klanu. Jin je ochoten udělat cokoliv, aby chránil svůj domov a jeho obyvatele. Vydává se ...[Číst dále]

Staňte se astronautem ve hře Deliver Us The Moon

Jedná se o sci-fi thriller v blízké budoucnosti. Na Zemi jsou vyčerpány všechny přírodní zdroje, planeta trpí ekologickou zátěží a počasí je destruktivnější než kdy dřív. Z těchto důvodů je založena vesmírná agentura (ve hře Space Agency) s úkolem zajistit nové energetické zdroje z Měsíce. To se pod...[Číst dále]

X