Left To Survive

Left To Survive

Akční Bojové Dobrodružné Strategické Válečné
Hrát teď
9

Skvělá

Left To Survive
Left To Survive

Left To Survive je akční zombie střílečka TPS ve světě po apokalypse, kde zombie zotročili Zemi a převzali kontrolu. Válka o přežití začala! Život už není, co býval: lidé bojují o přežití a Země od nynějška patří nemrtvým. Zachraňte lidskou rasu před zombie apokalypsou! Vydejte se na výpravy za hrdiny této postapokalyptické reality, vyzvěte ostatní hráče v zápasech PvP a nájezdech helikoptér a ukažte své střelecké schopnosti. Zombie střílečka začíná... teď!

Bojujte proti HORDES OF ZOMBIES ve hře o přežití! Svět se to hemží nemrtvými. Není kam utéct nebo se schovat. Staňte se hrdinou této zombie apokalypsy a postřílejte všechny zombie. Spusťte kampaň za přežití, sledujte příběh a zbavte Zemi hord nemrtvých! Pomozte lidstvu vstát jako fénix z popela.

Široká škála zbraní a vybavení k vašim službám během apokalypsy! Na vaší misi zachránit svět před zombiemi vám bude k dispozici široká škála zbraní a vybavení. Vyberte si a vyberte si tu správnou od útočných zbraní a odstřelovacích pušek až po kulomety a brokovnice, které vám ve střílečce pomohou během okamžiku vystřílet všechny zombie. Dejte svému hrdinovi výbavou, která zlepší jeho dovednosti a schopnosti. Upgradujte a vyvíjejte zbraně a výstroj a udělejte hrdiny silnějšími.

Seznamte se se všemi hrdiny světa zombie apokalypsy. V té době to byli úplně jiní lidé, prostě obyčejní lidé. Nyní je jejich povinností chránit svět před zombiemi. Každý z nich má jedinečné dovednosti a schopnosti pro přežití. Upgradujte a vyvíjejte je, abyste zvýšili své dovednosti. V neposlední řadě shromážděte všechny přeživší, abyste jim dali novou naději a nový domov. Tito specialisté mohou zlepšit vaši základnu a usnadnit život.

Motory zkontrolovány, připraveny na RAID ZÁKLADNY Přepadejte nepřátelské základny. Zombie apokalypsa přišla a přežijí jen ti nejsilnější. Přepadejte další základny se svým vrtulníkem a sbírejte suroviny. Buďte připraveni na „vřelé“ přivítání, můžete se dostat do vážné potyčky: základny vašich protivníků jsou chráněny věžemi a místními jednotkami. Vytáhnout jim zdroje zpod nosu nebude tak snadné. Vybavte helikoptéru silnou zbraní a upgradujte ji, aby byl nálet úspěšný.

Vyzvěte ostatní hráče v PvP ZÁPASTECH Otestujte si své dovednosti v PvP zápasech a staňte se nejlepším střelcem mezi hráči. Je to perfektní příležitost vyzvat ostatní hráče, získat více střeleckých zkušeností, zjistit, kdo je mezi vámi nejlepší střelec, a trénovat, než se také postavíte zombíkům. Hrajte v 2x2 zápasech o přežití nebo sólo v akční hře. Spojte se se svými klanovými kolegy a vyzvěte ostatní hráče během apokalypsy.

Postavte si ZÁKLADNU Abyste přežili a učinili budoucnost světlou, postavte pro sebe a ostatní přeživší nový domov – svou základnu. Udělejte z něj místo, kde každý najde úkryt a bude se cítit bezpečně: produkujte jídlo a zdroje, vyzbrojte své hrdiny jedinečnými schopnostmi, upravujte zbraně atd. Opevněte jej, abyste jej ochránili před nájezdy a drancováním.

Rok vydání:Typ:Jazyk: Hrát teď
Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Warhorse Studios oznamuje Kingdom Come: Deliverance 2

Kingdom Come: Deliverance 2 je dlouho očekávaným pokračováním úspěšné české hry Kingdom Come: Deliverance od studia Warhorse. 18.4. 2024 byl odhalen trailer, kde bylo oznámeno plánované vydání hry v roce 2024. Rozsah a nové systémy: Hra bude dvakrát větší než původní díl a nabídne nové herní systémy...[Číst dále]

Hogwarts Legacy – Videohra, která přenese hráče do světa Harryho Pottera

Hogwarts Legacy je nová videohra, která se odehrává ve světě Harryho Pottera. Tato hra je vytvořena studiem Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, před událostmi popsanými v knihách a filmech o Harrym Potterovi....[Číst dále]

X