League of Angels 3

League of Angels 3

Dobrodružné Fantasy Strategické
Hrát teď
7

Velmi dobrá

League of Angels 3
League of Angels 3

League of Angels 3 je skvělá prohlížečová fantasy MMORPG hra, která vás postaví do kůže hrdinského anděla s úkolem postavit se proti zlé armádě ohrožující svět. Po registraci máte na výběr hned z několika ras a frakcí, kde je volba jen na vás. Každý frakce má svou historii, proto vybírejte pečlivě.

Samotná hra pochází od velmi zkušených tvůrců, kteří pracovali na těch nejznámějších hrách, proto si můžete být jisti, že šlápnout vedle s hrou jako je League of Angels 3 nemůžete.

Samotná hra League of Angels 3 nabídne spoustu dungeonů, velké raidy nebo i zabíjení ostatních hráčů v krutém PvP módu. Hra nabídne hned několik herních módů, kterými je například Dungeon, aréna a další. Hrajte ZDARMA hru League of Angels 3 ještě dnes!

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

Mount & Blade II: Bannerlord: Návod jak zbohatnout

Mount & Blade II: Bannerlord je středověký strategický RPG survival s otevřeným světem. Pro milovníky hry Kingdom Come: Deliverance se určitě Mount & Blade hodí k vyzkoušení a troufnu si tvrdit, že je bude bavit. Odehrává se sice ve vymyšleném světě, ale s reálnými prvky, tj. bez kouzel a na...[Číst dále]

X