League of Angels 3

League of Angels 3

Dobrodružné Fantasy Strategické
Hrát teď
7

Velmi dobrá

League of Angels 3
League of Angels 3

League of Angels 3 je skvělá prohlížečová fantasy MMORPG hra, která vás postaví do kůže hrdinského anděla s úkolem postavit se proti zlé armádě ohrožující svět. Po registraci máte na výběr hned z několika ras a frakcí, kde je volba jen na vás. Každý frakce má svou historii, proto vybírejte pečlivě.

Samotná hra pochází od velmi zkušených tvůrců, kteří pracovali na těch nejznámějších hrách, proto si můžete být jisti, že šlápnout vedle s hrou jako je League of Angels 3 nemůžete.

Samotná hra League of Angels 3 nabídne spoustu dungeonů, velké raidy nebo i zabíjení ostatních hráčů v krutém PvP módu. Hra nabídne hned několik herních módů, kterými je například Dungeon, aréna a další. Hrajte ZDARMA hru League of Angels 3 ještě dnes!

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy – Videohra, která přenese hráče do světa Harryho Pottera

Hogwarts Legacy je nová videohra, která se odehrává ve světě Harryho Pottera. Tato hra je vytvořena studiem Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, před událostmi popsanými v knihách a filmech o Harrym Potterovi....[Číst dále]

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

X