NosTale

NosTale

Akční Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
8

Výborná

NosTale
NosTale

NosTale je úžasná fantasy hra s anime prvky. Začínáte jako nadšený dobrodruh, který se chce učit novým věcem a má toho ještě hodně před sebou. Celým světem vás budou provázet zábavné mise různého charakteru, sezónní události, pravidelné pvp souboje a spoustu dalšího. NosTale je prostě ideální hra pro hráče, kteří chtějí zažít dobrodružství.

Hra poskytuje hráčům různé přídavné prvky, kterými je například možnost ochočit si vlastní mazlíčky, upravovat nebo budovat vlastní minizem, která představuje Váš domov. A v neposlední řadě máte možnost získat po pár hodinách hraní povolání, kterými jsou lukostřelec, mág nebo válečník.

Celý herní systém je promyšlený tak, že nuda vás zde opravdu nečeká. Dění světa NosTale vás vtáhne tak rychle, že budete mít co dělat, aby vás hra přestala bavit. Velkým bonusem je také veškerá podpora Českého jazyka a přátelská komunita.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

Mount & Blade II: Bannerlord: Návod jak zbohatnout

Mount & Blade II: Bannerlord je středověký strategický RPG survival s otevřeným světem. Pro milovníky hry Kingdom Come: Deliverance se určitě Mount & Blade hodí k vyzkoušení a troufnu si tvrdit, že je bude bavit. Odehrává se sice ve vymyšleném světě, ale s reálnými prvky, tj. bez kouzel a na...[Číst dále]

X