NosTale

NosTale

Akční Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
8

Výborná

NosTale
NosTale

NosTale je úžasná fantasy hra s anime prvky. Začínáte jako nadšený dobrodruh, který se chce učit novým věcem a má toho ještě hodně před sebou. Celým světem vás budou provázet zábavné mise různého charakteru, sezónní události, pravidelné pvp souboje a spoustu dalšího. NosTale je prostě ideální hra pro hráče, kteří chtějí zažít dobrodružství.

Hra poskytuje hráčům různé přídavné prvky, kterými je například možnost ochočit si vlastní mazlíčky, upravovat nebo budovat vlastní minizem, která představuje Váš domov. A v neposlední řadě máte možnost získat po pár hodinách hraní povolání, kterými jsou lukostřelec, mág nebo válečník.

Celý herní systém je promyšlený tak, že nuda vás zde opravdu nečeká. Dění světa NosTale vás vtáhne tak rychle, že budete mít co dělat, aby vás hra přestala bavit. Velkým bonusem je také veškerá podpora Českého jazyka a přátelská komunita.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy – Videohra, která přenese hráče do světa Harryho Pottera

Hogwarts Legacy je nová videohra, která se odehrává ve světě Harryho Pottera. Tato hra je vytvořena studiem Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, před událostmi popsanými v knihách a filmech o Harrym Potterovi....[Číst dále]

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

X