Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

Budovatelské Dobrodružné Strategické
Hrát teď
8.1

Výborná

Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans

Hra Vikings: War of Clnas je MMO strategie vytvořená a publikovaná firmou Plarium. Celá hra je zdarma a poskytuje hráčům mikrotransakce. Samotná hra byla vydána v roce 2015 na mobilních zařízeních a v roce 2016 došlo k vydání pro počítače, konkrétně prohlížečové verze.

Ve hře Vikings: War of Clans spolupracujete s ostatními hráči, proto dříve nebo později získáte titul člena či zakladatele klanu, díky kterému silnější než dříve, především díky počtu hráčů, kteří budou stát za vámi. Základem celé hry je neustále zlepšovat své dovednosti, schopnosti a budovat vlastní město.

Také nezapomínejte na plnění důležitých úkolů, které jsou ve hře označené jako "questy", jelikož jejich rozsáhlý příběh umožní každému hráči získat zajímavé odměny za dokončení úkolů a především získáte přístup k samotnému hernímu příběhu. Hrajte zdarma nyní!

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5, přesněji řečeno 9. listopadu 2021 pro PC a Xbox One a Series X / S. Co je nového ve hře? Nový režim kariéry: Nový herní režim se nazývá »Expedice« a zaměřuje se na poznávání otevřeného světa, ve kterém by jste měli potkat spoustu zajímavých postav. Editor : V t...[Číst dále]

Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer

Battlefield 6 s názvem Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer. Battlefield 2042 poprvé podporuje bitvy s větším počtem hráčů a to až se 128 hráči (64 vs. 64) na PS5, PC a Xbox Series X / S. Mapy jsou tentokrát výrazně větší než v předchozích verzích a jsou rozmístěny po celém světě a vedou hráč...[Číst dále]

X