Vikings: War of Clans

Vikings: War of Clans

Budovatelské Dobrodružné Strategické
Hrát teď
8.1

Výborná

Vikings: War of Clans
Vikings: War of Clans

Hra Vikings: War of Clnas je MMO strategie vytvořená a publikovaná firmou Plarium. Celá hra je zdarma a poskytuje hráčům mikrotransakce. Samotná hra byla vydána v roce 2015 na mobilních zařízeních a v roce 2016 došlo k vydání pro počítače, konkrétně prohlížečové verze.

Ve hře Vikings: War of Clans spolupracujete s ostatními hráči, proto dříve nebo později získáte titul člena či zakladatele klanu, díky kterému silnější než dříve, především díky počtu hráčů, kteří budou stát za vámi. Základem celé hry je neustále zlepšovat své dovednosti, schopnosti a budovat vlastní město.

Také nezapomínejte na plnění důležitých úkolů, které jsou ve hře označené jako "questy", jelikož jejich rozsáhlý příběh umožní každému hráči získat zajímavé odměny za dokončení úkolů a především získáte přístup k samotnému hernímu příběhu. Hrajte zdarma nyní!

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

X