Death Stranding: tipy a triky pro začátečníky

death stranding - kojima productions

Ve hře Death Stranding od společnosti Kojima Productions si zahrajete na poslíčka. Jako hlavní hrdina Sam Porter alias Daryl (z Walking Dead) musíte v postapokalyptické krajině plnit zakázky a zároveň se snažit přežit.

Zpustošenou krajinou postupně budujete silnice a získáváte dopravní prostředky 😊 motorky a náklaďáky), které Vám usnadní doručování. To vše se Vám snaží ztížit nepřátelé, Mezci (lidé) a VV (monstra). Jednou z předností této hry je úžasná hudba – uslyšíte kapely Low Roar, Alan Walker, Au/Ra, MISSIO, Khalid, nebo Labrinth.

Hra působí hororovými prvky a díky hudbě a filmovým scénám má hráče vtáhnout více do hry.

Pár rad pro začátečníky:

Nemůžete doručit všechny balíčky, které najdete!

Jakmile jste v herním světě, všimnete si, že všude leží „ztracený náklad“. Pokud chcete, můžete tyto balíčky vyzvednout a doručit. Vždy však budou k dispozici nové balíčky, takže není možné region „vyčistit“

Mějte TCK moduly u sebe!

Jakmile budete mít možnost umístit do herního světa své vlastní konstrukce s modulem TCK, měli byste jej pravidelně využívat. Na začátku jsou to hlavně poštovní schránky, které vám usnadní život. Později se přidají například také generátory energie, které jsou důležité pro řadu zařízení.

Záložní boty!

I když se to na první pohled nezdá – boty Sam’s Bridges nevydrží věčně. Později budete také dělat delší, mnohem namáhavější doručovací cesty a pak se může rychle stát, že máte na nohou jen hadry. Takže přemýšlejte o náhradách hned na začátku a zabalte si alespoň druhý pár bot.

Automatické uspořádání nákladu!

Přehled nákladu může být zpočátku trochu matoucí a může se zdát, že balíčky, které máme u sebe, musíme pokaždé skládat několik minut. Ale nebojte se – automatické uspořádání (jedno stisknutí tlačítka) je nejlepší a nejrychlejší řešení.

Výsledkem je, že těžké balíčky jsou zabaleny tak, aby těžiště nebylo příliš vysoké. Kromě toho je náklad připevněný k obleku rovnoměrně na obě strany. Tímto způsobem můžete snadno a rychle vyřešit problémy s vyvážením.

Zvedák břemene!

Za nějakou dobu získáte přístup k takzvanému posuvníku zatížení a je velmi užitečný. Kromě zjevné úlevy z hlediska přenosu hmotnosti můžete jej použít také jako druh skateboardu. Jednoduše jej postavte, připoutejte se a postavte se na něj a můžete rychle a bezpečně sklouzávat ze strmých svahů.

Nejlepší je tedy mít vždy zvedák břemene u sebe, i když ho pro aktuální dodávku nutně nepotřebujete.

Sbírejte chirální krystaly, kdykoli můžete!

Ve většině her je dobré sbírat řemeslné materiály. Chirální krystaly neslouží jen jako stavební materiál pro větší konstrukce, ale také jako palivo, které byste měli mít vždy u sebe.

Najděte skryté bunkry pro speciální odměny!
Death Stranding vás zpravidla pošle v průběhu příběhu na všechna místa, která lze ve světě hry objevit. Pohled na mapu však může odhalit, že část herního světa ještě není součástí chirální sítě. To znamená, že je zde bunkr, který jste ještě nepřipojili. Prohledávejte tyto části mapy a získávejte odměny.

________________________________________________________
SYSTÉMOVÉ POŽADAVKY
MINIMÁLNÍ:
OS: Windows® 10
Procesor: Intel® Core™ i5-3470 or AMD Ryzen™ 3 1200
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 1050 3 GB or AMD Radeon™ RX 560 4 GB
DirectX: Verze 12
Pevný disk: 80 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX
MAXIMÁLNÍ:
OS: Windows® 10
Procesor: Intel™ Core i7-3770 or AMD Ryzen™ 5 1600
Paměť: 8 GB RAM
Grafická karta: GeForce GTX 1060 6 GB or AMD Radeon™ RX 590
DirectX: Verze 12
Pevný disk: 80 GB volného místa
Zvuková karta: DirectX
8/10
Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 5/5 na základě 1 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X