Desert Operations

Desert Operations

7.1

Velmi dobrá

Desert Operations
Desert Operations

Hra Desert Operations je ideální hra pro každého fanouška bojů, válečných strojů a taktizování. Zapojte se do globálního boje o moc a suroviny. Hráči spolu obchodují, zakládají aliance a bojují jeden proti druhému.

Ve hře máte možnost vybudovat čtyři typy vojenských jednotek - pozemních, vodních, obranných a leteckých. Každá z těchto jednotek má své výhody a nevýhody.

Staňte se nejmocnějším hráčem, postavte neskutečnou základnu snů a buďte pro ostatní příkladem! Hrajte ještě dnes ve vašem prohlížeči.

Rok vydání:Typ:Jazyk:

Tato hra již není dostupná.

Vybrat jinou hru ze seznamu her
Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

X