Hero Zero

Hero Zero

Akční Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
8.2

Výborná

Hero Zero
Hero Zero

Online hra Hero Zero vám nabídne zažít kariéru všemi obdivovaného superhrdiny, ale nejprve začínát jako obyčejný nýmand z ulice, který se rozhodl bojovat proti zločinu. Cesta za vysněnou kariérou nebude vůbec lehká, ale s trochou snahy dosáhnete svého velice rychle.

Ze začátku Vám hra poskytne famózní fantasy grafiku, spoustu začátečnických misí, které nebudou nijak obtížné, naopak mají za úkol připravit vás na boj se zlými padouchy.

Pro fanoušky komiksů je Hero Zero hrou číslo jedna, ve hře si užijete mnoho zábavy a to vše zdarma bez nutnosti stahování.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

Mount & Blade II: Bannerlord: Návod jak zbohatnout

Mount & Blade II: Bannerlord je středověký strategický RPG survival s otevřeným světem. Pro milovníky hry Kingdom Come: Deliverance se určitě Mount & Blade hodí k vyzkoušení a troufnu si tvrdit, že je bude bavit. Odehrává se sice ve vymyšleném světě, ale s reálnými prvky, tj. bez kouzel a na...[Číst dále]

X