Hero Zero

Hero Zero

Akční Dobrodružné Fantasy
Hrát teď
8.2

Výborná

Hero Zero
Hero Zero

Online hra Hero Zero vám nabídne zažít kariéru všemi obdivovaného superhrdiny, ale nejprve začínát jako obyčejný nýmand z ulice, který se rozhodl bojovat proti zločinu. Cesta za vysněnou kariérou nebude vůbec lehká, ale s trochou snahy dosáhnete svého velice rychle.

Ze začátku Vám hra poskytne famózní fantasy grafiku, spoustu začátečnických misí, které nebudou nijak obtížné, naopak mají za úkol připravit vás na boj se zlými padouchy.

Pro fanoušky komiksů je Hero Zero hrou číslo jedna, ve hře si užijete mnoho zábavy a to vše zdarma bez nutnosti stahování.

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy – Videohra, která přenese hráče do světa Harryho Pottera

Hogwarts Legacy je nová videohra, která se odehrává ve světě Harryho Pottera. Tato hra je vytvořena studiem Avalanche Software a publikována společností Warner Bros. Interactive Entertainment. Hogwarts Legacy se odehrává v 19. století, před událostmi popsanými v knihách a filmech o Harrym Potterovi....[Číst dále]

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

X