Farmářské

Přehled těch nejlepších farmářské her

A to doslova! Není přeci jednoduché začít s minimem surovin a peněz a vybodovat velkou farmu, která bude vynášet peníze. Nicméně tyto hry jsou oddychové a jde především o to se odreagovat. Bydlíte v bytovém domě a vždycky jste chtěli mít zahrádku? Chápeme, že nějaká farmářská hra vám tento sen asi nevynahradí, ale pojďte si to alespoň vyzkoušet. Staňte se farmářem a vybudujte takový podnik, který nedá nikomu spát. Postarejte se o vše, co si na svoji farmu pořídíte a vraťte se do let, kdy jste si přáli mít všechna zvířata doma.

O co v takových hrách jde?

Je to jednoduché. Při zahájení hry nemáte v podstatě nic. Jde především o to, že musíte obstarat pole, zasadit plodiny a sklízet plodiny. Jenže taková péče samozřejmě nestačí, v průběhu času se musíte o své plodiny starat daleko více. A bez práce nejsou koláče. A bez vaší trpělivosti to také nepůjde. Okurky vám přeci také nedozrají na zahradě během 5 minut. Proto se v některých farmářských hrát můžete setkat s tím, že než vám nějaká plodina vyroste, bude to trvat dlouho. Nicméně pocit, že jste dokázali z malého vyrobit velké, jistě zahřeje u srdce a nezapomínejte na to, že farma neobnáší jen to, že se staráte o plodiny, ale také nejrůznější zvířata, která vám pomohou také vydělat nějaké peníze.

Plodiny nejsou zadarmo

Každá hra je samozřejmě jiná a jde o to, kterou se vy vyberete. Nicméně garantujeme vám, že jakmile jednu farmářskou hru vyzkoušíte, vždy se budete těšit z práce domů, až si zapnete opět počítač. Vyzkoušejte farmářské hry a zjistíte, jestli byste byli dobrými farmáři. No a v neposlední řadě také zjistíte, jestli byste se farmařením vůbec uživili. Nemáte-li tedy rádi akční nebo bojové hry, které nejsou pro každého, tak vám jistě bude vyhovovat farmářská hra. A teď už stačí si jen k počítači přistavit kávu a užít si příjemný večer.

X