Akční

Přehled těch nejlepších akčních her

Akční hry jsou oblíbené zejména mezi muži. O co jde? V akčních hrách jde zejména o to, že s někým zápasíte nebo bojujete. Není to ale myšleno doslova. Jde zejména o boje mezi vámi a někým jiným, máte k dispozici třeba zbraně. Tyto hry nejsou příliš vhodné pro malé děti a to zejména proto, že v nich často je vidět krveprolití a násilí. Může jít o válčení buď přímo mezi lidmi, nebo také mezi tanky a armádami. Akční hry rozvíjejí mysl a podporují tvorbu adrenalinu, který někomu v normálním životě chybí, a proto takové hry jsou.

V sekci akčních her si vybere každý nadšenec

To jestli jsou tyto hry vhodné pro děti, posuďte sami, nicméně najdou se mezi námi i nadšenci, kteří akční hry přímo vyhledávají. Hráči často prožívají adrenalinové akce, které v běžném životě někdy může být nouze. V neposlední řadě si také hráči procvičí to, jak umí přemýšlet a jakou by zvolili strategii. Často se můžete setkat s tím, že abyste se ve hře posunuli o krok dál, budete muset splnit nějaký level, který je pro postup zásadní. A tak strávíte nad jedním levelem několik pokusů s tím, že se vám nedaří. Pak ale přijde, pokud při kterém se přemůžete a všechny porazíte a nastává tak nejkrásnější okamžik. Pocit, že jste to dokázali.

Když nemůžete přestat

Tento způsob hraní her je to nejhezčí. Zjistíte totiž, že jste přišli zrovna na nějakou strategii, která funguje, a nutně to potřebujete vyzkoušet v daném levelu. Vyberte si tak z velkého množství akčních her, které jsou kvalitní a ověřené od ostatních hráčů. Je tenhle adrenalin přesně pro vás? Podívejte se na hry, které vás ovlivní, ale také posunou dál v přemýšlení a úvahách. Nezapomeňte však na to, že pořád je to jen hra, která vás může tolik vtáhnout do děje, že nebudete dělat nic jiného, než sedět u počítače. Akčních her velmi mnoho, proto se můžete zorientovat podle hodnocení nebo popisu, který najdete u každé hry.

X