Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Akční Bojové Dobrodružné
Koupit teď
7.6

Velmi dobrá

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je sci-fi hra s otevřeným světem od studia CD PROJEKT RED (tvůrci hry Zaklínač). Příběh Cyberpunku se odehrává v Night City a jeho okolí, kde zažijete celou řadu akce a dobrodružštví. Night City je megapolis plné moci, půvabu se spoustou modifikací pro lidské tělo.

via GIPHY

Cyberpunk 2077 gamescreen

Screenshot ze hry (PS4)

Hlavním úkolem bude hledání takové modifikace - zařízení, které vám zajistí nesmrtelnost. Budete si moci přizpůsobobvat vaši postavu a její charakter, skilly dle herního stylu, který vám vyhovuje. Herní rozhodnutí, která učiníte se budou promítat do herního světa, který se postupem hrou mění k vašemu obrazu.

Video Trailer

Jaké jsou HW nároky pro PC?

Patch 1.2 je v přípravě. Bude řešit opravu celé řady bugů a chyb. Také odstraní chyby hry na PlayStationu 4. Předpokládané datum vydání je v druhé polovině března 2021. - Patch 1.2. je venku.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 (zdroj: https://www.cyberpunk.net/cz/en/)

Vyzkoušejte Cyberpunk 2077 nyní, stahujte hru se slevou. Nebo si objednejte krabicovou verzi pro PC, PS4, PS5, Xbox.

Zajímá vás merch? Co například artbook kniha v podání Dark Horse Books a CD Projektu?

Cyberpunk - knihaZdroj: https://www.cyberpunk.net/cz/en/

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5, přesněji řečeno 9. listopadu 2021 pro PC a Xbox One a Series X / S. Co je nového ve hře? Nový režim kariéry: Nový herní režim se nazývá »Expedice« a zaměřuje se na poznávání otevřeného světa, ve kterém by jste měli potkat spoustu zajímavých postav. Editor : V t...[Číst dále]

Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer

Battlefield 6 s názvem Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer. Battlefield 2042 poprvé podporuje bitvy s větším počtem hráčů a to až se 128 hráči (64 vs. 64) na PS5, PC a Xbox Series X / S. Mapy jsou tentokrát výrazně větší než v předchozích verzích a jsou rozmístěny po celém světě a vedou hráč...[Číst dále]

X