Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077

Akční Bojové Dobrodružné
Koupit teď
7.6

Velmi dobrá

Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 je sci-fi hra s otevřeným světem od studia CD PROJEKT RED (tvůrci hry Zaklínač). Příběh Cyberpunku se odehrává v Night City a jeho okolí, kde zažijete celou řadu akce a dobrodružštví. Night City je megapolis plné moci, půvabu se spoustou modifikací pro lidské tělo.

via GIPHY

Cyberpunk 2077 gamescreen

Screenshot ze hry (PS4)

Hlavním úkolem bude hledání takové modifikace - zařízení, které vám zajistí nesmrtelnost. Budete si moci přizpůsobobvat vaši postavu a její charakter, skilly dle herního stylu, který vám vyhovuje. Herní rozhodnutí, která učiníte se budou promítat do herního světa, který se postupem hrou mění k vašemu obrazu.

Video Trailer

Jaké jsou HW nároky pro PC?

Patch 1.2 je v přípravě. Bude řešit opravu celé řady bugů a chyb. Také odstraní chyby hry na PlayStationu 4. Předpokládané datum vydání je v druhé polovině března 2021. - Patch 1.2. je venku.

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 (zdroj: https://www.cyberpunk.net/cz/en/)

Vyzkoušejte Cyberpunk 2077 nyní, stahujte hru se slevou. Nebo si objednejte krabicovou verzi pro PC, PS4, PS5, Xbox.

Zajímá vás merch? Co například artbook kniha v podání Dark Horse Books a CD Projektu?

Cyberpunk - knihaZdroj: https://www.cyberpunk.net/cz/en/

Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

Mount & Blade II: Bannerlord: Návod jak zbohatnout

Mount & Blade II: Bannerlord je středověký strategický RPG survival s otevřeným světem. Pro milovníky hry Kingdom Come: Deliverance se určitě Mount & Blade hodí k vyzkoušení a troufnu si tvrdit, že je bude bavit. Odehrává se sice ve vymyšleném světě, ale s reálnými prvky, tj. bez kouzel a na...[Číst dále]

X