Raid Shadow Legends

RAID: Shadow Legends

Bojové Fantasy
Hrát teď
7.3

Velmi dobrá

RAID: Shadow Legends
Raid Shadow Legends

Vítejte v RAID: Shadow Legends RPG strategické hře. Teleria se třese. Stín vrhnutý Temným lordem Sirothem se každým dnem prodlužuje. Pouze jedna naděje vzdoruje: Ty.

Odpovězte na volání arbitra a osvoboďte říši.

Sestavte alianci šampionů a ujměte se jejich velení v arénových bitvách, dungeonech, bojích s klany a v příběhových misích. Objevte rozsáhlou příběhovou kampaň ve 12 pozoruhodných lokacích propojených s PvP, které tvoří jeden z nejvíce soudržných herních zážitků v žánru RPG bitevních sbírek.

Začněte útočit ještě dnes a zažijte vzrušující kooperativní hru zaměřenou na klan, bezprecedentní přizpůsobení dovedností a ohromující škálu strategií. Nechť vám arbitr dá vítězství!

Přizpůsobení a úpravy dovedností.

Vybírejte z více než 1 milionu šampionů a vylepšujte své týmy tak, jak se vám líbí. Vyvažte silné a slabé stránky vašich šampionů a formujte je z neposlušné bandy divočáků do nepřemožitelného spojení.

Vytvořte svou strategii a vyzbrojte své šampiony mocnými artefakty, které jim pomohou v jejich tažení. Vylepšujte silné speciální dovednosti, útoky AOE a další.

Konfrontujte ostatní hráče v arénách, odemkněte speciální vybavení a vystoupejte v žebříčku. Prostudujte si každou bitvu a učte se z ní, abyste ze svého týmu vytvořili silné uskupení. Posuňte se na horní část žebříčku a získejte přístup k vzácnějším položkám, abyste mohli ještě více posílit své šampiony.

Připojte se ke klanu a raidujte bok po boku se svými ušlechtilými krajany, abyste se dostali do žebříčku klanu, získali bonusy za klanové aktivity a spolupracovali v dungeonech proti zlým Demon Lords.

Zdroj obrázku: https://company.plarium.com/en

Rok vydání:Typ:Jazyk: Hrát teď
Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Využij slev na konec roku a nakup oblíbené PC hry v akci

Nestihl/a jsi napsat Ježíškovi? Nezoufej. Udělej si radost ještě do konce roku a pořiď si svou oblíbenou počítačovou hru v akci. Přinášíme ti seznam populárních PC online her, které jsou aktuálně ve slevě. Vyber si tu svou. Ale moc neotálej – akce platí jen do 26. 12. Rychlovky Star Wars Jedi Surviv...[Číst dále]

Hogwarts Legacy: Nový gameplay trailer odhalen

Hogwarts Legacy je pohlcující akční RPG v otevřeném světě, které se odehrává ve světě poprvé představeném v knihách o Harrym Potterovi. Poprvé zažijete Bradavice v 19. století. Vaše postava je student, který drží klíč k prastarému tajemství, jež hrozí rozvrátit kouzelnický svět. Můžete převzít kontr...[Číst dále]

X