Raid Shadow Legends

RAID: Shadow Legends

Bojové Fantasy
Hrát teď
7.3

Velmi dobrá

RAID: Shadow Legends
Raid Shadow Legends

Vítejte v RAID: Shadow Legends RPG strategické hře. Teleria se třese. Stín vrhnutý Temným lordem Sirothem se každým dnem prodlužuje. Pouze jedna naděje vzdoruje: Ty.

Odpovězte na volání arbitra a osvoboďte říši.

Sestavte alianci šampionů a ujměte se jejich velení v arénových bitvách, dungeonech, bojích s klany a v příběhových misích. Objevte rozsáhlou příběhovou kampaň ve 12 pozoruhodných lokacích propojených s PvP, které tvoří jeden z nejvíce soudržných herních zážitků v žánru RPG bitevních sbírek.

Začněte útočit ještě dnes a zažijte vzrušující kooperativní hru zaměřenou na klan, bezprecedentní přizpůsobení dovedností a ohromující škálu strategií. Nechť vám arbitr dá vítězství!

Přizpůsobení a úpravy dovedností.

Vybírejte z více než 1 milionu šampionů a vylepšujte své týmy tak, jak se vám líbí. Vyvažte silné a slabé stránky vašich šampionů a formujte je z neposlušné bandy divočáků do nepřemožitelného spojení.

Vytvořte svou strategii a vyzbrojte své šampiony mocnými artefakty, které jim pomohou v jejich tažení. Vylepšujte silné speciální dovednosti, útoky AOE a další.

Konfrontujte ostatní hráče v arénách, odemkněte speciální vybavení a vystoupejte v žebříčku. Prostudujte si každou bitvu a učte se z ní, abyste ze svého týmu vytvořili silné uskupení. Posuňte se na horní část žebříčku a získejte přístup k vzácnějším položkám, abyste mohli ještě více posílit své šampiony.

Připojte se ke klanu a raidujte bok po boku se svými ušlechtilými krajany, abyste se dostali do žebříčku klanu, získali bonusy za klanové aktivity a spolupracovali v dungeonech proti zlým Demon Lords.

Zdroj obrázku: https://company.plarium.com/en

Rok vydání:Typ:Jazyk: Hrát teď
Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5

Letos na podzim vyjde Forza Horizon 5, přesněji řečeno 9. listopadu 2021 pro PC a Xbox One a Series X / S. Co je nového ve hře? Nový režim kariéry: Nový herní režim se nazývá »Expedice« a zaměřuje se na poznávání otevřeného světa, ve kterém by jste měli potkat spoustu zajímavých postav. Editor : V t...[Číst dále]

Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer

Battlefield 6 s názvem Battlefield 2042 ukazuje svůj první trailer. Battlefield 2042 poprvé podporuje bitvy s větším počtem hráčů a to až se 128 hráči (64 vs. 64) na PS5, PC a Xbox Series X / S. Mapy jsou tentokrát výrazně větší než v předchozích verzích a jsou rozmístěny po celém světě a vedou hráč...[Číst dále]

X