Raid Shadow Legends

RAID: Shadow Legends

Bojové Fantasy
Hrát teď
7.3

Velmi dobrá

RAID: Shadow Legends
Raid Shadow Legends

Vítejte v RAID: Shadow Legends RPG strategické hře. Teleria se třese. Stín vrhnutý Temným lordem Sirothem se každým dnem prodlužuje. Pouze jedna naděje vzdoruje: Ty.

Odpovězte na volání arbitra a osvoboďte říši.

Sestavte alianci šampionů a ujměte se jejich velení v arénových bitvách, dungeonech, bojích s klany a v příběhových misích. Objevte rozsáhlou příběhovou kampaň ve 12 pozoruhodných lokacích propojených s PvP, které tvoří jeden z nejvíce soudržných herních zážitků v žánru RPG bitevních sbírek.

Začněte útočit ještě dnes a zažijte vzrušující kooperativní hru zaměřenou na klan, bezprecedentní přizpůsobení dovedností a ohromující škálu strategií. Nechť vám arbitr dá vítězství!

Přizpůsobení a úpravy dovedností.

Vybírejte z více než 1 milionu šampionů a vylepšujte své týmy tak, jak se vám líbí. Vyvažte silné a slabé stránky vašich šampionů a formujte je z neposlušné bandy divočáků do nepřemožitelného spojení.

Vytvořte svou strategii a vyzbrojte své šampiony mocnými artefakty, které jim pomohou v jejich tažení. Vylepšujte silné speciální dovednosti, útoky AOE a další.

Konfrontujte ostatní hráče v arénách, odemkněte speciální vybavení a vystoupejte v žebříčku. Prostudujte si každou bitvu a učte se z ní, abyste ze svého týmu vytvořili silné uskupení. Posuňte se na horní část žebříčku a získejte přístup k vzácnějším položkám, abyste mohli ještě více posílit své šampiony.

Připojte se ke klanu a raidujte bok po boku se svými ušlechtilými krajany, abyste se dostali do žebříčku klanu, získali bonusy za klanové aktivity a spolupracovali v dungeonech proti zlým Demon Lords.

Zdroj obrázku: https://company.plarium.com/en

Rok vydání:Typ:Jazyk: Hrát teď
Tato hra právě zajímá 0 lidí - registrujte se a hrajte nyní!
Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.

Novinky

Workers & Resources: Soviet Republic – propracovaný tycoon

Staňte se klíčovou osobou určenou ke spravování města kdesi v sovětské republice. Workers & Resources: Soviet Republic – sovětská republika v praxi je výzvou i pro hráče a třeba to nebude taková utopie. V této hře však pravděpodobně vytvoříte město, ve kterém byste ve skutečnosti (asi) žít...[Číst dále]

AGE OF EMPIRES 4 by se mělo objevit na podzim roku 2021

Rok 2021 zatím nevypadá moc dobře, ale přinejmenším jedno odhalení vyvolá příznivcům strategií úsměv na tváři.  Konečně je tu  AGE OF EMPIRES 4, které by se mělo objevit na podzim letošního roku. Jaké budou herní režimy? Relic Entertainment zatím potvrdil hlavně klasické herní režimy, které žánroví ...[Číst dále]

X