Zahrajte si na indiány v This Land Is My Land

This Land is My Land - Vyrážíme

V časech, kdy prérie i vigvamy byly větší, ohnivá voda lacinější a indiáni opálenější.

Vyšlo v early access 20. listopadu 2019

Vývojář: Game-Labs

Vžijte se do role indiánského náčelníka ve hře This Land Is My Land.

Seberte svůj luk a šípy, osedlejte mustanga a vrhněte se do světa plného divoké přírody, nebezpečných zvířat a záludných banditů, kteří ohrožují zemi a lid.

Ve hře si užijete plížení, craftění zbraní a medicíny, průzkumu otevřeného světa a plnění questů, díky nimž získáte kontrolu nad územím i loajalitu ostatních kmenů. Samozřejmé je také vylepšování schopností svého “hrdinského” náčelníka. Mezi ně patří například zdatnost v lovu (získávání kůží, zubů a dalších materiálů z různých zvířat), válčení, či schopnosti náčelníka – vhodné k efektivnějšímu řízení osad  a bojovníků. V průběhu hry tvoříte svůj originální příběh a okolí se proměňuje v závislosti na vašich rozhodnutích.

Sjednoťte indiánské kmeny

Postupem hry navazujete kontakty a spolupráci s ostatními indiánskými osadami, které dostanete pod svou kontrolu, pokud se rozhodnou k vám připojit (závisí na reputaci). Pokud se k vám připojí, řídíte pak jejich rozvoj, správu surovin, apod.

Rozšiřujete stany, zadáváte příkazy ke sběru surovin nebo lovu konkrétních zvířat, verbujete válečníky, kteří vás následně doprovází na vašich cestách. Zadávání příkazů své skupině válečníků je další zajímavý prvek hry. Můžete válečníky například poslat do útoku a bitvě (či šarvátce) jen přihlížet ze sedla.

This Land Is My Land je jednou z nejlépe hodnocených early access her roku 2019.

Doporučujeme všem, kterým se libilo Red Dead Redemption II. a chyběla jim možnost zahrát si za indiány, a kteří rádi ocení velkou svobodu v open world světě.

Ukradený vůz se zásobami

Je třeba mít se na pozoru

Jižní pláně

This Land is My Land - Vyrážíme

Vyrážíme

Na cestách s bojovníky

Noční relax u táboráku

Využity screenshoty přímo ze hry (PC)

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 0/5 na základě 0 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X