Rust: „Softcore“ pro začátečníky

Rust: „Softcore“ pro začátečníky
💪Rust: Hit Steamu představil novinku „Softcore“. Gamemod update je vhodný pro začátečníky a celkově pro snazší vstup do hry….

Každý kdo Rust zná, ví, že je obtížný. Pro začátečníky není vůbec snadné v otevřeném PvP světě přežít a mají co dělat, aby se v něm někam dopracovali. To by se ale mělo v únoru změnit. Rust však nyní bude pro začátečníky snazší!

Převzato z oficiálních stránek: „Tento měsíc spouštíme herní režim softcore, abychom ulehčili herní začátky pro ty, kteří mají méně zkušeností nebo pro úplné nováčky. Novinkou je také služba automatického doručování dronů pro vaše prodejní potřeby, revize Hapis a obvyklé opravy a vylepšení.” 

V režimu softcore bude možnost respawnout se v banditském táboře nebo na základně. Po vaší smrti můžete získat 50% svého vybavení zpět v kontejnerech a v bezpečné zóně. Rust zažívá za poslední měsíce obrovské úspěchy. Leden 2021 trhal rekordy v počtu online hráčů a to přes 240 000.

Vývojáři pravděpodobně chtějí využít této vlny úspěchu a získat pro sebe ještě více hráčů. Ale protože hra nabízí tak tvrdý herní start, mohou být nováčci rychle frustrovaní. Proto do hry vstupuje režim softcore, pro příjemnější úvod. Oznámení nového režimu však vyvolalo kritiku u zkušených hráčů….

Uvidíme jak to nakonec bude.

 

Jak se vám obsah líbil? Ohodnoťte ho.

(Hodnocení 3/5 na základě 1 hlasů)

Zatím nikdo nehlasoval, hlasujte nyní!

Líbí se Vám tento obsah? Sdílejte ho.
X